Nauka, wiedza, umiejętności u prawdziwych krótkofalowców
czyli nie u was CBiści
  Mentor pisze:


  Nie będę komentował tych pierdów co ty nawypisywałeś, przekonanego się nie przekona.

  Potwierdzasz tylko twoją głupotę niestety. Nie napiszę ci że brak wiedzy, ty cierpisz, cierpisz na "brak rozumu"
  Gdybyś miał choć tyle rozumu co Misza z Białegostoku, to byś doszedł, kto jest kto, na tym forum. Choć i Miszę można skutecznie wpuszczać w kanał.

  Nie mam zamiaru ciebie z błędu za uszy wyciagać , nie mam w tym, żadnego interesu. Dzisiaj tu jestem, jutro mnie nie będzie, ty jesteś dla mnie nikim.

  Nie masz kolegów, nie masz nic, nawet wąsa, jak piszesz. Czyli nie dosyć że "nikt" to jeszcze gołodupiec, no z rowerem co ma dziurawą dętkę.
  Nie masz kolegów, nie masz nawet psa.

  Napierdalasz bzdety jak ten idiota z 19 kanału z Wroca w osobie Krzysztofa Sielskiego SQ6ADE.
  Szkoda że admin nie żyje, jak żył, powiedział mi to i owo, rozmawiałem z nim osobiście i wielokrotnie. Ciekawe rzeczy opowiadał, najwięcej o degeneracie z Wroca SQ6ADE

  A ty Polszacki Żaba PePe, baw się co tydzień, poszukaj sobie jakiegoś chłoptasia do spółki i nawijaj tu. Na PKI nie masz co szukać, jak sam pisałeś.

  Ja jeszcze w ubiegłym roku, traktowałem cię jako spadochroniarza spuszczonego na prześcieradle na to forum - ale pomyślałem, może warto z tobą prowadzić konwersacje.
  Jednak twój zdegenerowany mózg i twoje co rusz podsrywanie, nie pozwalają, aby cię traktować choćby z pobłażaniem. Gdybyś w realu z twoim skurwysyństwem, przyszedł pod przysłowiowy kiosk z piwem, na dzień dobry byś dostał po ryju i kopa na wystartowanie.

  Ja się brzydzę takimi typami ja ty, jakiś Trynkiewicz, Michał Czerepak, Krzysztof Sielski i paru innych, co nie potrafią inaczej żyć, jak robiąc co rusz komuś kupę na progu.

  Ja mam co robić.
  Wczoraj i dzisiaj, solidnie osłuchałem pasmo 10 metrów, interesowały mnie stacje CW i digi. Masa QSO międzykontynentalnych było wczoraj, wujców zatrzęsienie, ale nie tylko.

  Od popołudnia dzisiaj są zawody na paśmie 2 metry, propa nie za bardzo, zobaczę jak będzie w nocy, rano i jutro aż do popołudnia.

  W międzyczasie obsadzam elementami przewlekanymi, dosyć sporą płytę monobandera SDR W przyszłości ma to być normalny wielopasmowy TRX małej mocy.
  Trochę mi dokucza obecna duchota, bo nie mam klimy w chacie, tylko solidny wentylator z bajerami.

  Dotychczas mnie śmieszyłeś, jak na ten przykład banda wielokrotnych przestępców, którzy się dorwali do władzy. O Brudzińskim były telefonogramy, kiedy za młodu ze swoją bandą w pociągach grasował jako zdegenerowany rabyś, przestępca. Psa widziałem w Krakowie osobiście, jak leżał naćpany pod sukiennicami, zanim zasranego nie wzięli go do suki wywieźli.

  I to są twoi idole Polszacki - gratuluję.
  Ty tego nie doczekasz Polszacki, bo czuję, że twoja kondycja, tak fizyczna jak i psychiczna, wskazuje, że niedługo pociągniesz w tej chorobie alkoholowej.

  Kolejna ekipa nie pozwoli sobie na luksus zaniechania, nie osadzenia wszystkich, po osądzeniu, w jakim Sztumie, lub na Eichendorffa w Raciborzu.

  No to Polszacki

  Kablem od prodiża - zrób sobie samobiczowanie!

Stachu, to forum jest jak cymbał radio, każdy może być prawie każdym. Taka jest, chociażby, ale, że się tak po piwie wyrażę: nie ograniczona tylko do tego, mentalność ludków z ludu zakładających tu konta. lol
Ja akurat mam to, kto jest na forum kim, gdzieś i od dawna mam w stopce to co mam. Ty byłeś pierwszy… lol i czasem nie chce mi się wnikać czy Ty to faktycznie Ty… Ale przyznaj się lol – najczęściej mam rację lol
Stachu, posłużę się, powiedzmy, Twoimi słowami: „rewelka, rewelka”. Masz coś więcej na, hmm, znanych ludzi z radia i tv? lol lollol Ciekawe tak w ogóle, czy to prawda? Nie boisz się np. pozwów?
Na mnie, jak wiesz, nie ma zbyt wiele i nawet jakieś samouki radioamatorskie na tym forum, podróby mojego znaku nie mają racji bytu – zdychają z głodu… lollollol Niektórzy uciekają się z braku „konkretnej pożywki”, jak wiesz, do preparowania jakichś debilizmów na temat mój, mojej rodziny, sąsiadów…
„Zapodawaj rewelki”…
lollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollol


  PRZEJDŹ NA FORUM