Rodzinna tradycja.
Szajsman, zapodaj coś z tradycji rodzinnej.

Zapodaj, że zamiatam pod dywan.

I teraz dwa pytania:

- kogo byś rozpoznał na czarno białym zdjęciu
- kogo byś rozpoznał na zdjęciu kolorowym

Wiesz Szajsman, tak sobie myślę - czy ty naprawdę taki głupi jesteś, albo takie głupie bydlę i na dodatek skurwysyn.

Tak zaraz gnoju wyjedziesz z twoim:
co cię tak rozzłościło




Morawiecki pytał europosła, czy na zdjęciu z Edwardem Gierkiem jest Małgorzata Gersdorf

4 lipca premier odwiedził Parlament Europejski. Prowadził tam własne śledztwo - informuje "Gazeta Wyborcza". Mateusz Morawiecki pokazywał europosłom zdjęcie Gierka z działaczami Socjalistycznego Związku Studentów Polskich. Fotografia od dawna krąży wśród zwolenników prawicy w mediach społecznościowych. Jedna z widocznych na nim kobiet jest opisywana jako Małgorzata Gersdorf. Premier wypytywał europosłów, czy to naprawdę I prezes Sądu Najwyższego.









- Fotografię ze spotkania Gierka z działaczami SZSP Morawiecki miał w telefonie. Mówił, że dostał ją z Instytutu Pamięci Narodowej. Podczas kolacji wypytywał o to zdjęcie europosła Bogusława Liberadzkiego, był przekonany, że znalazł coś, co skompromituje Gersdorf i potwierdzi jego tezy - mówi rozmówca "Gazety Wyborczej", który brał udział w kolacji z udziałem premiera i europosłów. Liberadzki potwierdził gazecie, że takie zdarzenie faktycznie miało miejsce.









Zdjęcie pojawiało się wielokrotnie w mediach społecznościowych. Kobieta widoczna na nim identyfikowana jest przez niektórych internautów jako Małgorzata Gersdorf. Tymczasem jest to działaczka zarządu warszawskiego SZSP - informuje "Gazeta Wyborcza".
- Zaprzeczyłem, że pani ze zdjęcia to Małgorzata Gersfdorf, powiedziałem, jak naprawdę nazywa się kobieta, stojąca obok Edwarda Gierka - mówi gazecie Liberadzki. Europoseł SLD w latach 1975-81 był działaczem SZSP.

Po publikacji portalu wPolityce.pl, gdzie stwierdzono, że na zdjęciu jest Małgorzata Gersdorf, Sąd Najwyższy wydał komunikat, że gdy fotografia powstała Gersdorf była już pięć lat po studiach i że nigdy nie należała do SZSP.

4 lipca Mateusz Morawiecki przemawiał w Parlamencie Europejskim, gdzie musiał odpowiadać m.in. na pytania o praworządność w Polsce. - Czy wiecie, że ci sędziowie z czasów stanu wojennego, niektórzy z nich, ci, którzy wydawali haniebne wyroki, dzisiaj są w tym bronionym czasami przez was Sądzie Najwyższym? - pytał wówczas europosłów Morawiecki. - Jest kilku sędziów stanu wojennego, którzy do dzisiaj tam są - dodał.


Załóżmy, że na zdjęciu jest Pani prof Gersdorf - czego by to miało dowodzić i dlaczego interesował się tym Morawiecki?

Załóżmy, że na zdjęciu kolorowym, które prezentujesz jest? No kto tam jest?
Czego to ma dowodzić.
Jak ty łotrze chcesz powiązać te zdjęcia?

Co chcesz przekazać gawiedzi?



  PRZEJDŹ NA FORUM