NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POGADUCHY KRÓTKOFALOWCÓW » W JAPONII ZJAWISKO MASTURBOWANIA SYNÓW PRZEZ MATKI NIE JEST POWSZECHNE, ALE SIĘ ZDARZA.

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 3 / 4>>>    strony: 12[3]4

W Japonii zjawisko masturbowania synów przez matki nie jest powszechne, ale się zdarza.

W Polsce, w każdej chałupie bachora tak uspakajano
  
Katalizator
02.09.2018 20:53:27
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 375 #2581422
Od: 2018-2-20
Urbanowicz tw Gąsior przypomnij wszystkim jak uspokajałeś wnuczka starymi metodami. Jak łapałeś go grubym łapskiem kapusia ubeka za lulaczka. Wszak to stara dobra metoda uspokajania bachora. Czym bachor cie rozjuszał ? Aaaa nie chciał podsłuchiwać ? Czego dziadek Urbanowicz chciał wnuczka nauczyć . ???? . Być pedałem jak dziadzia .
  
Electra20.01.2019 04:18:01
poziom 5

oczka
  
Katalizator
02.09.2018 22:02:54
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 375 #2581460
Od: 2018-2-20
  XelSchizman pisze:

  Kolejny raz Staszkiem targają wyrzuty sumienia.

  Tak jak w przypadku współpracy z SB, wie że jego postępowanie było naganne, próbował się usprawiedliwiać pisząc że wielu współpracowało, dawał przykłady 'wybitnych' jednostek, jednym słowem chciał nam przekazać przesłanie w rodzaju Widzicie, ja wcale nie byłem taki zły, inni też tak robili, a teraz są znanymi ludźmi na stanowiskach.... Tak, oni są na stanowiskach, Stach jest nikim... byłym TW Gąsior Nikt.


  Twraz próbuje usprawiedliwiać swoje skłonności do masturbacji - co te teksty mają nam powiedzieć?
  Coś w rodzaju widzicie, w innych krajach, u dzikich, masturbacja w wieku dziecięcym/młodzieńczym nie jest niczym złym tylko zapomniał, przeoczył jedno zdanie z tekstu który wkleił: Masturbacja dorosłego mężczyzny traktowana jest z pogardą jako zachowanie niegodne.

  Jak badzo Staszek potrzebuje usprawiedliwienia dla swoich praktyk, niech swiadczy jego wręcz histeryczny krzyk rozpaczy w ostatnim zdaniu:


   Mentor pisze:

   Czy masturbacja, onanizowanie jest penalizowane w normalnych krajach - NIGDZIE!


  Stasiu, jak już Michał wyjaśni tobie co znaczy słowo 'penalizować', to może pozbędziesz sie paniki - poza oceną moralną nikt w SP nie penalizuje masturbacji, nawet u starców, bez względu na to czy udane czy 'suchy brandzel'.


  Przytoczył też (przypadkiem, czy kolejna próba usprawiedliwienia swojej dewiacji?) następujące zwyczaje:

   Mentor pisze:

   Dziadkowie badają członki wnuków, doprowadzają do erekcji, sprawdzają, czy chłopcom wyrastają już włosy łonowe i czy jądra są prawidłowo ułożone.  Jak wygląda taki chłopiec po 'badaniu' przeprowadzonym przez dziadka?
  O czym mówi nam jego wyraz twarzy?
  Jestem przekonany, ze do kompletu do tej pedalskiej kamizelki dziadzio Stasio ma na nogach sandały i białe skarpetki frote lol  I na sam koniec...

  Masturbacja w/g definicji to samogwałt - nawiązując do tematu który Stasiek założył, jak można 'samogwałt' robić komuś?

  Niemniej rozumiemy co chciałeś nam przekazać lol

   zachowajmy w całości to co Mentor pisze:   Japońskie matki onanizują synów, by ich uciszyć, gdy płaczą. Oto różne podejścia do masturbacji
   11.05.2018 | autor: Ewa Nieckuła
   Robią to publicznie, nawet na ulicy. W wielu rejonach świata masturbacja to po prostu naturalny etap rozwoju.
   Japońskie matki onanizują kilkuletnich synów, by ich uciszyć, gdy płaczą. Robią to publicznie, nawet na ulicy. Gdy chłopiec wejdzie w wiek nastoletni, bywa, że właśnie matka pomaga mu w wywołaniu wytrysku, ucząc go technik samozaspokojenia. Japonka traktuje sprawy masturbacji podobnie jak trening czystości – pisał na łamach czasopisma „Journal of Psychohistory” Machio Kitahara. W Japonii dzieci śpią w jednym łóżku z matką często do 15. roku życia. Mali Japończycy muszą w szkole sprostać wyśrubowanym wymaganiom, uczą się do późnych godzin nocnych. Szczególnie intensywna konkurencja zaczyna się po 10. roku życia.

   „W Japonii zjawisko masturbowania synów przez matki nie jest powszechne, ale się zdarza. W skrajnych przypadkach dochodzi do pełnego stosunku seksualnego. Kobiety chcą w ten sposób pomóc dziecku dobrze przespać noc, pozbyć się napięcia, by następnego dnia mogło skuteczniej walczyć w szkole. Rozładowanie seksualne to planowo wykorzystane narzędzie niesłużące w tym przypadku przyjemności. Co ważne, matka siebie nie pobudza” – mówi dr Dariusz Skowroński, psycholog, seksuolog i terapeuta, wykładowca w Raffles College of Higher Education w Singapurze. Masturbacja w Japonii nie jest dla nikogo czymś zdrożnym.
   Na powodzenie
   „W wielu kulturach spoza kręgu zachodniego, szczególnie w Afryce, Ameryce Południowej i dużej części Azji, seksualność dzieci, a już na pewno nastolatków, jest przyjmowana jako oczywisty fakt i nikt tam nie robi z tego powodu szumu. Jeżeli przyjrzymy się mapie świata, to Europa i ogólnie pojęta kultura zachodnia – zbudowane na zasadach judeochrześcijańskich wraz ze swą historycznie ukształtowaną restrykcyjnością wobec zachowań seksualnych – są bardziej wyjątkiem niż regułą” – dodaje dr Skowroński. W kulturze zachodniej sferę seksu ocenia się w kategoriach moralnych, podczas gdy na przykład w Azji zachowania seksualne są oceniane w zależności od sytuacji, w której do nich dochodzi. To, co najczęściej szokuje Europejczyka, dla Japończyka będzie faktem, któremu nie poświęca się uwagi. W Ameryce Południowej wśród Indian Kogi z północnej Kolumbi i 3–4-letnie dzieci zabawia się i usypia przez masowanie intymnych okolic. Kolumbijscy Indianie Aritama przy każdej okazji dotykają genitaliów niemowląt, a szczególnie wyróżniają chłopców. Obserwują reakcje dziecka i, żartując, przepowiadają mu mniejsze lub większe powodzenie u kobiet.
   Na potencję
   Także w afrykańskich kulturach nie brakuje podobnych zachowań. Wynikają one z troski o potencję dzieci w przyszłości. W Dahomeju matki dotykają łechtaczek swoich córek, pociągają za wargi sromowe, a także mocno masują okolice odbytu i pochwy strumieniem wody.„Takie praktyki trwają do czwartego roku życia” – pisze holenderski antropolog Diederik Janssen w pracy „Growing Up Sexually: World Reference Atlas”. Kobiety wierzą, że w ten sposób uchronią dziewczynki przed bezpłodnością i oziębłością seksualną. W Lesotho, w plemieniu Basuto, matki zachęcają synów do pobudzania się, bo masturbacja ma stymulować wzrost penisa. Senegalskie kobiety, którym zależy na jurności synów, same prowokują u nich erekcję.
   W Tanzanii rozwój płciowy dzieci jest pilnie śledzony przez dorosłych. Dziadkowie badają członki wnuków, doprowadzają do erekcji, sprawdzają, czy chłopcom wyrastają już włosy łonowe i czy jądra są prawidłowo ułożone. Dziewczynki oglądane są przez babcie. W Ugandzie rodzice obserwują erekcje synów. Jeśli przez kilka dni z rzędu rano wzwód nie pojawia się, szukają lekarstwa. W Zimbabwe rodzice nie tylko oceniają potencję dorastających potomków, ale także badają ich mocz i spermę – jeśli badanie wypada niekorzystnie, ordynują im specjalną dietę. Wyrocznią na temat przyszłej męskości bywa drzewo chlebowe (kigelia afrykańska). W niedojrzałych jeszcze owocach chłopcy wydłubują otwór, w który wkładają członek. Złą wróżbą jest, jeśli owoc zasycha albo wyrasta zdeformowany. Jeśli zaś dojrzewa i staje się dorodny, przepowiada duży temperament i podboje seksualne.
   Dla rozrywki
   Na polinezyjskiej wyspie Raivavaem nawet małe dziecko zna znaczenie słowa „navenave”, które oznacza odczuwanie orgazmu, i wie, że u kobiety źródłem przyjemności jest „tira” (łechtaczka), a u mężczyzn „ure” (członek). Dzieci szybko zaczynają się bawić w dom. Ich zabawy często mają charakter erotyczny – oglądają, dotykają i pobudzają swoje narządy płciowe. Mieszkańcy wyspy Pakapuka (terytorium Nowej Zelandii) do 12. roku życia często się wzajemnie masturbują i naśladują stosunek seksualny. Dorośli tolerują to i jeśli wygłaszają komentarze, to wyłącznie żartobliwe. Najczęściej uznają tego typu aktywność za rodzaj zabawy naturalnej dla młodego wieku.
   Douglas Olivier prowadzący badania na Tahiti odnotował, że gdy tylko fizjologia chłopca pozwala, dochodzi do zabaw, podczas których odbywa się rzeczywista penetracja. Natomiast z relacji Donalda Marshalla, który obserwował życie seksualne na wyspie Mangaia, wiadomo, że chłopcy zaczynają się masturbować między 7. a 10. rokiem życia. Akt płciowy dzieci jest formą rozrywki, dziewczęta pierwsze kontakty seksualne mają w wieku 6–8 lat, chłopcy zaś 10–12. Masturbacja dorosłego mężczyzny traktowana jest z pogardą jako zachowanie niegodne.

   W plemieniu Bala żyjącym na terenie Kongo chłopcy często onanizują się wieczorem. W lokalnym języku pobudzanie się nazywane jest „kwasa” (zabawa). Często też dochodzi do grupowej masturbacji. Jednak gdy chłopiec staje się nastolatkiem, dorośli starają się przerywać tego typu zachowania. Sądzą bowiem, że stale uprawiana masturbacja wywołuje brak zainteresowania kobietami. Kikuju zamieszkujący Kenię uznają pobudzanie się dzieci i nastolatków za właściwe – lepiej, żeby dorastający chłopiec masturbował się, niż miał stosunki z bezpłodną mężatką.

   Dzieci Qipi – Inuitów zamieszkujących wschodnią część kanadyjskiej Arktyki – od wczesnego dzieciństwa są świadkami życia seksualnego rodziców. Gdy urosną na tyle, by bawić się w grupie, teorię sprawdzają w praktyce. Rodzice traktują doświadczenia seksualne dzieci jako etap rozwoju, ale nie przyzwalają na masturbację, bo uważają, że prowadzi do homoseksualizmu.
   W świetle nauki
   Burza hormonalna i szybki rozwój (anatomiczny i fizjologiczny) narządów płciowych powodują silne napięcie. Masturbacja pomaga je rozładować, ale jest też skuteczną metodą odkrywania ciała, uczenia się własnej seksualności. Kolejny etap wiąże się z zainteresowaniem drugim człowiekiem. „Wszędzie tam, gdzie następuje długa przerwa między okresem dojrzewania biologicznego a inicjacją seksualną, masturbacja w pewnym sensie przygotowuje do późniejszej aktywności seksualnej z partnerem. Częściej i z większym nasileniem samozaspokajanie się występuje w kulturach, w których nie ma na nie przyzwolenia” – mówi dr Skowroński.
   Takie restrykcyjne podejście występuje i poza kręgiem kultury zachodniej. Np. w Korei i na Tajwanie masturbacja jest tematem tabu i grożą za nią surowe kary. W Nepalu rodzice nigdy nie rozmawiają o seksie z dziećmi – jedynym źródłem informacji jest życie zwierząt, czasami coś udaje się podejrzeć w domu. Gdy dorosły nakryje dziecko na pobudzaniu się, grozi, że wiedźmy obetną mu uszy. Starsze dzieci dostają lanie. Na chińskiej prowincji, gdzie otwarte poruszanie kwestii seksu jeszcze do niedawna było tabu, ponad połowa uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej uważa, że nocne polucje wymagają leczenia. Blisko 18 proc. przyznaje się w ankietach do masturbacji i ma poczucie winy.

   Tak więc dziecko, Bajstruk, Misza Czerepak.

   Tylko w naszym radykalizującym się społeczeństwo prawicow katolickim, masturbacja to grzech i należy sie z grzechu spowiadać, aby klecha w tym czasie zwalił se gruchę. Aby młodzi byli czyści - do rozprawiczenia przez klechów - nawet za ołtarzem w światyni.

   Jeśli za twej młodości nikt nie dbał o twoją chigieną genitalii - dziwię się.
   Czyżby ciebie, bachora ryczącego nan stap nie uspakajano onanizowaniem twego lulaczka - nie wierzę. No chyba że ci podawali wywar z makowin.
   Nie uwierzę, że z kol,egami, nie mieliście w pewnym wieku, wzmozonego zainteresowania swym przyrodzeniem, czy nawet nie było zbiorowych masturbacji.
   No chyba że ciebie, jako bachora, traktowali jak chorobę, lali kosturami i gnali od siebie abyś im obciachu nie robił.
   Jest udowodnione, że:
   99% chłopców za młodu było onanizowanych lub sami się onanizowali
   1% się do tego nie przyznaje.

   Poczytaj na ten temat naukowe opracowania, sporo znajdziesz w obcych językach.

   Czy masturbacja, onanizowanie jest penalizowane w normalnych krajach - NIGDZIE!


Urbanivicz zboczeńcu gdzie wnuczek gdzie jego lulaczek jak mendo możesz żyć z tym co mu zrobiłeś !
  
Katalizator
15.09.2018 17:11:32
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 375 #2585078
Od: 2018-2-20
Zboczeńcu Gąsior. Gdzie wnuczek i jego lulaczkek !!!!!
  
Michal_Czarkowski_sq4ctp
16.09.2018 02:06:35
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: ko13oc

Posty: 1934 #2585284
Od: 2017-11-21
Stachu, czy oprócz Japonii znasz jeszcze jakieś kraje, w których ludzie mają jakieś zwyczaje, które mogły by w jakiś tam pokrętny sposób poprzeć Twoje zwyczaje?
_________________
Mam dwa konta, inne to „sq4ctp”. Podobne nicki – to nie ja.
Kłamca SP1AP:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=163238&temat=479342
StachuSP95094KA„Lampowiec”:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=162755&temat=479995
NazwiskoUrbanowicza:http://kf-ukf.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2589831

http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=165377&temat=481108

Kto chce zostać Staśkiem?
  
pepe
16.09.2018 02:32:04
poziom 6

Grupa: Użytkownik

Posty: 838 #2585287
Od: 2017-9-10


Ilość edycji wpisu: 3
  Michal_Czarkowski_sq4ctp pisze:

  Stachu, czy oprócz Japonii znasz jeszcze jakieś kraje, w których ludzie mają jakieś zwyczaje, które mogły by w jakiś tam pokrętny sposób poprzeć Twoje zwyczaje?


Sowiety - oni, jak on, wynoszą wszelki syf na piedestał i czerpią radość z bycia wrzodem na zadku świata.
Poza tym szanuje jeszcze Niemców, bo podobnie im chciałby władać innymi ludźmi i czynić z nich swoich
żywicieli.  
Katalizator
29.09.2018 21:07:39
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 375 #2589819
Od: 2018-2-20
TW Gąsior Urbanowicz zboczeńcu gdzie jest twój molestowany wnuczek. Komu obrabia fajkę tak jak dziadzia nauczał ? Tresura lulaczka. Obyś zdechł w mękach zboczeńcu.
  
pepe
29.09.2018 21:38:50
poziom 6

Grupa: Użytkownik

Posty: 838 #2589829
Od: 2017-9-10


Ilość edycji wpisu: 13
Czegoś mi na tym zdjęciu brakowało...


https://drive.google.com/open?id=1jufASrvF58vnzaDdnx1YztHhlvyui-9NObrazek
  
Katalizator
30.09.2018 05:56:01
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 375 #2589933
Od: 2018-2-20Buachachachachacha ha ha ha wesoły wesoły wesoły wesoły
  
SP9DFQ
30.09.2018 15:26:48
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 251 #2590037
Od: 2016-4-1
Ciekawe zagadnienia. TNX.
  
Katalizator
01.10.2018 19:23:46
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 375 #2590527
Od: 2018-2-20
Buachachachachahachacha wesoływesoływesoływesoływesoły
  
SP9DFQ
14.10.2018 16:13:41
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 251 #2595396
Od: 2016-4-1
Ciekawe zagadnienia. TNX.
  
Electra20.01.2019 04:18:01
poziom 5

oczka
  
Buahahahahahahahahahah
14.10.2018 18:17:20
Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #2595415
Od: 2018-9-22
  Katalizator pisze:

  Buachachachachahachacha wesoływesoływesoływesoływesoły


Buachachachachahachachawesoły
  
SP9AKW
20.10.2018 17:51:26
Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #2597633
Od: 2018-10-7
Nie wiem co stało się Stachowi że poszedł taką drogą bardzo złą bo wyszły na jaw Stachu twoje przykre dla starych repów sprawy. Starych repów ,którzy ciebie kiedyś wspomagali i znosili. Sprawy twoich donosów można usprawiedliwić bo były to donosy za pieniądze (może potrzebne były pieniądze tobie wtedy) ale twoje naganne moralnie poglądy w temacie wychowania dzieci i twoje zachowanie przy opiece nad wnukiem to jest coś czego pojąć nie sposób.
  
Michal_Czarkowski_sq4ctp
21.10.2018 22:19:27
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: ko13oc

Posty: 1934 #2598073
Od: 2017-11-21
  Michal_Czerkawski_sq4ctp pisze:

   SP9AKW pisze:

   Nie wiem co stało się Stachowi że poszedł taką drogą bardzo złą bo wyszły na jaw Stachu twoje przykre dla starych repów sprawy. Starych repów ,którzy ciebie kiedyś wspomagali i znosili. Sprawy twoich donosów można usprawiedliwić bo były to donosy za pieniądze (może potrzebne były pieniądze tobie wtedy) ale twoje naganne moralnie poglądy w temacie wychowania dzieci i twoje zachowanie przy opiece nad wnukiem to jest coś czego pojąć nie sposób.

  No wiesz

  Ja myślałem że burdele, pufy podczas wojny, nawet pufy w obozach - to były wymysły giermańca, no może kacapa.

  Ale dlaczego ty zafundowałeś bordello swej córce???

  to jest coś czego pojąć nie sposób.

  już nie wspomnę płukania "styków spirytusem technicznym"


Podróba…
_________________
Mam dwa konta, inne to „sq4ctp”. Podobne nicki – to nie ja.
Kłamca SP1AP:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=163238&temat=479342
StachuSP95094KA„Lampowiec”:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=162755&temat=479995
NazwiskoUrbanowicza:http://kf-ukf.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2589831

http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=165377&temat=481108

Kto chce zostać Staśkiem?
  
SP9DFQ
01.11.2018 09:49:02
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 251 #2601516
Od: 2016-4-1
Ciekawe zagadnienia. TNX.
  
HealthyDonkey
01.11.2018 14:39:56
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #2602601
Od: 2018-10-27
Jestem pewien, że za młodu, prawie każdy z was się masturbował, może się masturbujecie do dzisiaj.

Nie przyznasz się do tego pajacu jeden z drugim, bo w naszej katolickiej kulturze, nawet ci co są poza katolicką kulturą, przejmują wszystko bez mrugnięcia okiem z tej kultury.

Nawet wielu z was przejęło świętość duchownych, którzy w wielkiej swej części, do fachu księdza zostali przyciągnięci spokojnym i dostatnim życiem, oraz możliwością seksualnego wyżycia się, w większości na dzieciach, czyli grzech, czyli jedno z najgorszych przestępstw. Taki pedofil skazany i odbywający karę za kratami, jest gwałcony na potęgę. Zapewne ma to wkalkulowane w swój podły żywot i akceptuje to z uśmiechem w swej zdziczałej duszy.

We Wrocławiu mówi się w pewnych kręgach otwarcie o pedalskim żywocie niejakiego Krzysztofa krótkofalowca, eksperta z elektrody, ojcobójcy, znęcającego się na swej kluseczce i katującego kablem od prodiża swego łepka, który musiał uciekać z domu, bo był na dodatek gwałcony.

Inny przypadek to ucieczka jednego z najaktywniejszych dzisiaj userów na PKI. Ucieczka z Polski nie z powodu epizodu z WUMLem, z powodu pedofilstwa, tam gdzie uciekł, od pedofilstwa aż ziemia spermą spływa.
  
Michal_Czarkowski_sq4ctp
03.11.2018 14:38:45
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: ko13oc

Posty: 1934 #2603347
Od: 2017-11-21
  HealthyDonkey pisze:

  Jestem pewien, że za młodu, prawie każdy z was się masturbował, może się masturbujecie do dzisiaj.

  Nie przyznasz się do tego pajacu jeden z drugim, bo w naszej katolickiej kulturze, nawet ci co są poza katolicką kulturą, przejmują wszystko bez mrugnięcia okiem z tej kultury.

  Nawet wielu z was przejęło świętość duchownych, którzy w wielkiej swej części, do fachu księdza zostali przyciągnięci spokojnym i dostatnim życiem, oraz możliwością seksualnego wyżycia się, w większości na dzieciach, czyli grzech, czyli jedno z najgorszych przestępstw. Taki pedofil skazany i odbywający karę za kratami, jest gwałcony na potęgę. Zapewne ma to wkalkulowane w swój podły żywot i akceptuje to z uśmiechem w swej zdziczałej duszy.

  We Wrocławiu mówi się w pewnych kręgach otwarcie o pedalskim żywocie niejakiego Krzysztofa krótkofalowca, eksperta z elektrody, ojcobójcy, znęcającego się na swej kluseczce i katującego kablem od prodiża swego łepka, który musiał uciekać z domu, bo był na dodatek gwałcony.

  Inny przypadek to ucieczka jednego z najaktywniejszych dzisiaj userów na PKI. Ucieczka z Polski nie z powodu epizodu z WUMLem, z powodu pedofilstwa, tam gdzie uciekł, od pedofilstwa aż ziemia spermą spływa.
Stanisławie Urbanowiczu z Rybnika (SP95094KA), dlaczego jeszcze żyjesz?
Stanisławie Urbanowiczu SP95094KA z Rybnika, możesz założyć jeszcze kilka tematów o takiej tematyce, dokonywać o tym wpisów, ale to skutkuje tym, że przypominasz innym o tym, że na forum napisałeś kiedyś, że „walenia konia” nauczył Ciebie jakiś Twój koleś zanim zacząłeś naukę w szkole podstawowej… Jeśli chcesz, mogę przypomnieć – wstawić link i zacytować… Hahahahaha
BUahahahhahaa hahahhahhaha
_________________
Mam dwa konta, inne to „sq4ctp”. Podobne nicki – to nie ja.
Kłamca SP1AP:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=163238&temat=479342
StachuSP95094KA„Lampowiec”:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=162755&temat=479995
NazwiskoUrbanowicza:http://kf-ukf.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2589831

http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=165377&temat=481108

Kto chce zostać Staśkiem?
  
Michal_Czerkawski_sq4ctp
03.11.2018 14:45:47
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: ko13oc

Posty: 313 #2603351
Od: 2017-12-18
  Michal_Czarkowski_sq4ctp pisze:

   HealthyDonkey pisze:

   Jestem pewien, że za młodu, prawie każdy z was się masturbował, może się masturbujecie do dzisiaj.

   Nie przyznasz się do tego pajacu jeden z drugim, bo w naszej katolickiej kulturze, nawet ci co są poza katolicką kulturą, przejmują wszystko bez mrugnięcia okiem z tej kultury.

   Nawet wielu z was przejęło świętość duchownych, którzy w wielkiej swej części, do fachu księdza zostali przyciągnięci spokojnym i dostatnim życiem, oraz możliwością seksualnego wyżycia się, w większości na dzieciach, czyli grzech, czyli jedno z najgorszych przestępstw. Taki pedofil skazany i odbywający karę za kratami, jest gwałcony na potęgę. Zapewne ma to wkalkulowane w swój podły żywot i akceptuje to z uśmiechem w swej zdziczałej duszy.

   We Wrocławiu mówi się w pewnych kręgach otwarcie o pedalskim żywocie niejakiego Krzysztofa krótkofalowca, eksperta z elektrody, ojcobójcy, znęcającego się na swej kluseczce i katującego kablem od prodiża swego łepka, który musiał uciekać z domu, bo był na dodatek gwałcony.

   Inny przypadek to ucieczka jednego z najaktywniejszych dzisiaj userów na PKI. Ucieczka z Polski nie z powodu epizodu z WUMLem, z powodu pedofilstwa, tam gdzie uciekł, od pedofilstwa aż ziemia spermą spływa.
  Stanisławie Urbanowiczu z Rybnika (SP95094KA), dlaczego jeszcze żyjesz?
  Stanisławie Urbanowiczu SP95094KA z Rybnika, możesz założyć jeszcze kilka tematów o takiej tematyce, dokonywać o tym wpisów, ale to skutkuje tym, że przypominasz innym o tym, że na forum napisałeś kiedyś, że „walenia konia” nauczył Ciebie jakiś Twój koleś zanim zacząłeś naukę w szkole podstawowej… Jeśli chcesz, mogę przypomnieć – wstawić link i zacytować… Hahahahaha
  BUahahahhahaa hahahhahhaha
Nie udawaj prawiczku, że nie waliłeś konia. Jak faktycznie tego nie robiłeś, to cię taki w habicie rżnął dupku w dupę jebany.
Nic nie musisz szukać, kolega mnie nauczył konia walić jak jeszcze do szkoły, ba do przedszkola nie chodziłem. Tobie babka lulaczka wyciągała abyś do majtek nie szczał, bo ty się twojego lulaczka wstydził - to moja wina?
Zapytaj seksuologa o seksualności dzieci przedszkolnych tępy ciulu w dupę jebany przez klechę.
_________________

Mam dwa konta, inne to „sq4ctp”. Podobne nicki – to nie ja.
Kłamca SP1AP:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=163238&temat=479342
Mnie tu nie ma:http://kf-ukf.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2587677
StachuSP95094KA„Lampowiec”:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=162755&temat=479995
NazwiskoUrbanowicza:http://kf-ukf.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2589831

http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=165377&temat=480090

Może wezmę laptopa, przy okazji, do ubikacji i wtedy to zrobię… przy okazji…
  
Michal_Czarkowski_sq4ctp
03.11.2018 16:06:47
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: ko13oc

Posty: 1934 #2603421
Od: 2017-11-21
  Michal_Czerkawski_sq4ctp pisze:

   Michal_Czarkowski_sq4ctp pisze:

   Stanisławie Urbanowiczu z Rybnika (SP95094KA), dlaczego jeszcze żyjesz?
   Stanisławie Urbanowiczu SP95094KA z Rybnika, możesz założyć jeszcze kilka tematów o takiej tematyce, dokonywać o tym wpisów, ale to skutkuje tym, że przypominasz innym o tym, że na forum napisałeś kiedyś, że „walenia konia” nauczył Ciebie jakiś Twój koleś zanim zacząłeś naukę w szkole podstawowej… Jeśli chcesz, mogę przypomnieć – wstawić link i zacytować… Hahahahaha
   BUahahahhahaa hahahhahhaha
  Nie udawaj prawiczku, że nie waliłeś konia. Jak faktycznie tego nie robiłeś, to cię taki w habicie rżnął dupku w dupę jebany.
  Nic nie musisz szukać, kolega mnie nauczył konia walić jak jeszcze do szkoły, ba do przedszkola nie chodziłem. Tobie babka lulaczka wyciągała abyś do majtek nie szczał, bo ty się twojego lulaczka wstydził - to moja wina?
  Zapytaj seksuologa o seksualności dzieci przedszkolnych tępy ciulu w dupę jebany przez klechę.
Wystarczyłoby gdybyś napisał tylko:
  Michal_Czerkawski_sq4ctp pisze:

  Nic nie musisz szukać, kolega mnie nauczył konia walić jak jeszcze do szkoły, ba do przedszkola nie chodziłem.
, podróbo.
_________________
Mam dwa konta, inne to „sq4ctp”. Podobne nicki – to nie ja.
Kłamca SP1AP:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=163238&temat=479342
StachuSP95094KA„Lampowiec”:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=162755&temat=479995
NazwiskoUrbanowicza:http://kf-ukf.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2589831

http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=165377&temat=481108

Kto chce zostać Staśkiem?
  
Michal_Czarkowski_sq4ctp
03.11.2018 21:35:42
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: ko13oc

Posty: 1934 #2603653
Od: 2017-11-21
Jednak poszukam tego co pisałeś kiedyś – coś za szybko się przyznałeś, pewnie nawypisywałeś tam coś bardziej ciekawego niż zagadnienie poruszane tutaj… Hahahahhahahhaha Buahahahahhhaha
_________________
Mam dwa konta, inne to „sq4ctp”. Podobne nicki – to nie ja.
Kłamca SP1AP:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=163238&temat=479342
StachuSP95094KA„Lampowiec”:http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=162755&temat=479995
NazwiskoUrbanowicza:http://kf-ukf.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2589831

http://kf-ukf.iq24.pl/default.asp?grupa=165377&temat=481108

Kto chce zostać Staśkiem?
  
Electra20.01.2019 04:18:01
poziom 5

oczka

Przejdz do góry strony<<<Strona: 3 / 4>>>    strony: 12[3]4

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POGADUCHY KRÓTKOFALOWCÓW » W JAPONII ZJAWISKO MASTURBOWANIA SYNÓW PRZEZ MATKI NIE JEST POWSZECHNE, ALE SIĘ ZDARZA.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta